Pomáhá proti bolestem zad a stimuluje mozkovou činnost. Působí na správnou činnost lymfatického, imunitního a trávicího systém.

Vyzkoušejte jógu ve vzduchu a budete cítit, že jste se skutečně protáhli a uvolníte páteř. Je vytvořena tak, aby byla vhodná, proveditelná a oslovující každého s ohledem na tělesné schopnosti a věk klientů.

Antigravitační jóga Vás dokáže posunout fyzicky i psychicky! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama! Je to dřina, relaxace, výzva a zábava!

Kdo nevyzkoušel, nepochopí a kdo vyzkoušel, už nepřestane!

Co na sebe?

Vzhledem k obráceným polohám a tlaku šátku v podpaží a tříslech je vhodné oblečení sportovní kalhoty pod kolena nebo dlouhé, těsnější triko s rukávem (nevhodná jsou tílka), u žen podprsenka a u mužů slipy či trenkoslipy.

Vzhledem k jemnému a choulostivému materiálu, ze kterého je hammock vyroben, a také kvůli bezpečnosti klienta při cvičení je nezbytné všechny šperky (náušnice, prstýnky, piercingy, hodinky atd.) sundat.

V případě, že nejdou vyjmout doporučujeme alespoň přelepit náplastí. Tepláky ani triko nesmí mít kovové aplikace ani zipy!

Kdy se na hodiny můžete těšit, najdete v rozvrhu na daný měsíc či v rezervačním systému studia

Jedná se o otevřenou hodinu – přes rezervační systém studia si zamluvíte místo.

Délka trvání: 55 minut

Nebojte se s jakýmkoliv dotazem obrátit na vedení studia, velmi rádi Vám odpovíme.